Meistarklase bodyART MEDICAL & RECOVERY

10:30 - 11:30 LIELAJĀ ZĀLĒ

Galvenokārt sēdošas aktivitātes, pastāvīga mentāla slodze un stress, kā arī dažāda veida traumas ietekmē mūsu fizisko ķermeni, stāju, mūsu iekšējo stāvokli un labsajūtu kopumā.
Abi mūsu esības līmeņi - mūsu fiziskais ķermenis, kā arī  mūsu mentālais un emocionālais stāvoklis, darbojas kā savstarpēji pastiprinātāji: katrs iekšējs sasprindzinājums rada disbalansu un beigu beigās izpaužas kā disfunkcionalitāte fiziskajā ķermenī/stājā un otrādi.

bodyART® Medical and Recovery ir kā palīginstruments, lai parādītu “ceļu”, kā izkļūt no šī “apburtā loka”. Programmas mērķis ir uzlabot ķermeņa un iekšējo sajūtu apzināšanos, lai noņemtu blokus, uzlabotu iesakņojušos, disfunkcionālus kustību ieradumus un stāju modeļus, atgriežot līdzsvaru starp relaksētāku fizisko un apzinātāku psiholoģisko sajūtu ikdienas dzīvē.
Šo programmu ir izstrādājuši Ulrike Mangold un Fabians Allmahers, smeļoties iedvesmu abos - gan medicīnas, gan ortopēdijas avotos („darbs no ārpuses uz iekšpusi“), kā arī mentālajos aspektos (darbs „no iekšpuses uz ārpusi“).

Meistarklasi vadīs:

programmas autors FABIAN ALLMACHER un ANITA REZEVSKA

  
Fabians Allmahers
(Vācija)
Anita Rezevska
(Latvija)

Shadowteam jeb treneru atbalsta komandā uz skatuves mūs iepriecinās visi 1. konvencijas dienas treneri:

Janni Giannikakis
(Vācija)
Rita Lencses
(Ungārija)
Balazs Borsodi
(Ungārija)
 Kristi Roosimagi
(Igaunija)
 Tomass Berghofs
(Vācija)
Arta Zaņuka
(Latvija)
Zigmunds Āboliņš
(Latvija)
0

 .