bodyART ENERGY

13:00 - 14:00 LIELAJĀ ZĀLĒ

bodyART ENERGY programmu ir izveidojuši bodyART līdzautore Aleksa Lī un "Organic yoga" virziena izveidotājs Tomass Berghofs (Vācija).

Veselības traucējumu un slimību attīstība bieži ir saistīta ar neatrisinātām negatīvām emocionālām pieredzēm, kuras cilvēks ir sevī uzkrājis. Katram orgānam, papildus tā normālajām funkcijām, piemīt spēja saglabāt un pārstrādāt emociju enerģiju.
Rezultātā, ārējām norisēm ir ietekme uz iekšējiem procesiem. Ja ķermenis ir saspringts iekšēji, šis saspringums var izpausties mūsu kustībās vai stājā.
Organic yoga izmanto šo fenomenu, lai atveseļotu ķermeņa ārējo disbalansu radītās sāpes un mentālo spriedzi. Caur trīsdimensionālu kustību izmantošanu ķermenis var atbrīvot orgānu un struktūru zonas no sasprindzinājumiem, atrodot ceļu atpakaļ pie to (tā) dabiskās formas un intuīcijas. "Organic" raksturo stāvokli, kad ķermenis ir vienots veselums - tā autentisko stāvokli.

bodyART ENERGY sniegs Jums gluži jaunu pieredzi ķermeņa sajušanai caur iekšējo orgānu darbības apzināšanos katrā vingrinājumā.

Meistarklasi vadīs:

programmas autors TOMASS BERGHOFS un ARTA ZAŅUKA.0

 .