PROGRAMMA

Lejuplādē sev PROGRAMMU PDF formātā šeit >

SESTDIENA, 1. JŪNIJS, 2019

HOLISTISKO FUNKCIONĀLO TRENIŅU DIENA


REĢISTRĒŠANĀS UN ATKLĀŠANA

 Laiks  Notikums  Norises vieta
  9:00 – 10:00
  Reģistrēšanās  Viesnīcas vestibilā
  10:00 – 10:20   Atklāšanas ceremonija Lielajā zālē
 

LIELĀS ZĀLES MEISTARKLAŠU  PROGRAMMA

 Laiks  Meistarklase   Nodarbības veids
Prezentētājtreneri  Atbalsta komanda uz skatuves
10:30 - 11:30 bodyART MEDICAL & RECOVERY
LASĪT VAIRĀK
mentālā nodarbība, bodyART ārstniecisko vingrinājumu programma
Fabians Allmahers (Vācija), Anita Rezevska (Latvija)
  visi prezentētāj treneri
11:45 – 12:45
deepWORK

LASĪT VAIRĀK
vidējas instensitātes kardio/intervālu treniņš
Balažs Boršodi (Ungārija), Kristi Roosimagi (Igaunija), Zigmunds Āboliņš (Latvija)
Latvijas deepWORK treneri: Madara Treimane, Laura Timoško
13:00 - 14:00
bodyART ENERGY
LASĪT VAIRĀK
mentālā nodarbība, bodyART programma, kas balstīta uz Organic Yoga principiem
 Tomass Berghofs (Vācija), Arta Zaņuka (Latvija)
 
14:15 - 15:15
BAXross

LASĪT VAIRĀK
 augstas intensitātes intervālu treniņš + muskuļu fasciju stiepšana
 Janni Giannikakis (Vācija)
Latvijas BAXross treneri: Alīna Silicka, Ieva Auzere-Podniece, Inga Velmere, Genādijs Baikovs, Ivans Sapošņikovs
15:30 - 16:30
bodyART PURE
LASĪT VAIRĀK
mentālā nodarbība ar ieskatu dažādos bodyART veidos
Rita Lencses (Ungārija), Janni Giannikakis (Vācija)
Fabians Allmahers (Vācija), Balažs Boršodi (Ungārija), Tomass Berghofs (Vācija), Anita Rezevska, Zigmunds Āboliņš, Arta Zaņuka

  LEKCIJU PROGRAMMA

(Panorāmas zālē, dalība TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta)

 Laiks  Lekcija    Lektors
10:30 - 11:45
Līdzsvara nozīme ātra dzīves tempa, stresa un tehnoloģiju laikmetā
LASĪT VAIRĀK
Edgars Mažis (mācītājs, pašizaugsmes lektors)
12:05 - 13:20
Elpošanas nozīme dzīves līdzsvara uzturēšanā - treniņos, ikdienā, pašizaugsmē.
Kā nenonākt līdz "izdegšanas sindromam"?
LASĪT VAIRĀK
Janni Giannikakis un Tomass Berghofs (Vācija)
13:40 - 14:55
Kas veido personības harismas starojumu? LASĪT VAIRĀK
Nora Jansone - Ratinika ((pedagoģijas doktore, RSU docente, Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore))
 15:15 - 16:30
Veselīgs uzturs un aizņemtība
LASĪT VAIRĀK
Laila Meija (RSU Asoc. profesore, uztura zinātniece)


 

SVĒTDIENA, 2. JŪNIJS, 2019

PILATES  DIENA

 Laiks  Pasākums  Norises vieta
 
 9:00 - 10:00
 Reģistrēšanās  Viesnīcas vestibilā
 
 10:00 - 10:40
 Atklāšanas ceremonija
 Lielajā zālē
 

 

LIELĀS ZĀLES MEISTARKLAŠU  PROGRAMMA

 Laiks Starptautiskā Pilates skola
 Nodarbības veids
 Prezentētājtreneris
 Atbalsta komanda
11:00 - 12:15
 Alana Herdmana Pilates (GB)
LASĪT VAIRĀK

 Pilates matwork
Alans Herdmans (Lielbritānija)
 Tiks precizēts
12:30 - 13:30
 MK Pilates skola (GB)
LASĪT VAIRĀK
Pilates matwork nodarbība ar mazo bumbu
LASĪT VAIRĀK
Maikls Kings (Lielbritānija)
Anita Rezevska, Zigmunds Āboliņš, Maruta Hoferte, Anita Gauruča, Beāte Riekstiņa, Linna Ostrovska, Anita Rezevska, Ineta Miškuna, Judīte Stāvus, Kristīne Volosņikova
13:45 - 14:45
Lolita's legacy skola (ASV)
LASĪT VAIRĀK
 Legacy Pilates Matwork
LASĪT VAIRĀK
 Jekaterina Smirnova (Ukraina)
Natālija Pahomova, Līga Kalniņa, Marija Garbule, Andželika Vasiljeva, Oksana Budkovska
15:00 - 16:00
Polestar Pilates skolas (ASV) Krievijas skola
LASĪT VAIRĀK
 Matwork - Improvement through movement - Polestar Style
LASĪT VAIRĀK
Tatjana Česaļina (Krievija)
Ina Močaļina, Ramīna Ozola, Diāna Zabudska, Iveta Ancveriņa-Roze, Aļona Sļadzevska
16:15 - 17:15
Balanced Body Pilates (ASV) Krievijas skola
LASĪT VAIRĀK
Pilates Matwork  - ROCK YOURSELF - Pilates challenge
LASĪT VAIRĀK
 Jūlija Šeganova (Krievija)  Ina Bērziņa, Natālija Šilaka, Kristīne Leivere
17:30 - 18:30
Alana Herdmana Pilates (GB)
LASĪT VAIRĀK
Pilates GRAND FINALE

 Alans Herdmans (Lielbritānija)
Tiks precizēts

PILATES STUDIJAS (PILATES TRENAŽIERI) MEISTARKLAŠU  PROGRAMMA

Jurmala Pilates studio

(Jūrmalas Pilates studijā, viesnīcas 1. stāvā, dalība TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta - zāles ietilpība 30 dalībnieki)


 Laiks Pilates skola
 Meistarklases nosaukums
   Līmenis  Prezentētājtreneris
 Asistenti
12:30 - 13:30
Balanced body (ASV) Krievijā
LASĪT VAIRĀK
Meistarklase - seminārs « Pilates bez riska» LASĪT VAIRĀK
visiem līmeņiem
Jūlija Šeganova (Krievija) Kristīne Leivere, Natālija Šilaka
13:45 - 14:45

Alana Herdmana Pilates (GB)
LASĪT VAIRĀK

 Alana Herdmana metode
  visiem līmeņiemAlans Herdmans (Lielbritānija)
 tiks precizēts
 15:00 -16:00
Michael King Pilates (GB)
LASĪT VAIRĀK
  Tiks precizēts
LASĪT VAIRĀK
 visiem līmeņiem
Malkolms Mjurheds (Lielbritānija) tiks precizēts
16:15 - 17:15
Lolita's legacy Pilates (ASV)
LASĪT VAIRĀK
  Tiks precizēts
LASĪT VAIRĀK
 visiem līmeņiem
Jekaterina Smirnova (Ukraina) Natālja Okuņeva
 17:30 -18:30
Polestar Pilates (ASV) Krievijā
LASĪT VAIRĀK
Klasisko Pilates vingrinājumu modifikācijas klientiem ar sāpēm mugurkaula jostas daļā
LASĪT VAIRĀK
 visiem līmeņiem
Tatjana Česaļina (Krievija)  Ina Močaļina


  LEKCIJU PROGRAMMA

(Panorāmas zālē, dalība TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta. Zāles ietilpība - 60 dalībnieki)

 Laiks  Lekcija    Lektors
12:30 - 13:45
Veselīgs uzturs un aizņemtība
 LASĪT VAIRĀK
Laila Meija (RSU Asoc. profesore, uztura zinātniece)
14:05 -15:20
Kas veido personības harismas starojumu? LASĪT VAIRĀK
Nora Jansone - Ratinika ((pedagoģijas doktore, RSU docente, Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore))
15:40 - 16:55
Elpošanas nozīme dzīves līdzsvara uzturēšanā - treniņos, ikdienā, pašizaugsmē.
Kā nenonākt līdz "izdegšanas sindromam"?
LASĪT VAIRĀK
Janni Giannikakis un Tomass Berghofs (Vācija)
17:15 - 18:30
Līdzsvara nozīme ātra dzīves tempa, stresa un tehnoloģiju laikmetā
LASĪT VAIRĀK
 Edgars Mažis (mācītājs, pašizaugsmes lektors)




 

0

 .